شرکت توسعه فناوری سپید سیستم شریف

 در سال 1389 و در تهران، با هدف حضور موثر در صنعت انفورماتیک و در حوزه سیستم های کنترل تردد و حضور و غیاب و اتوماسیون اداری در کشور تاسیس گردید.

از آغاز، تمرکز سپید سیستم بر طراحی، تولید و ارائه خدمات در حوزه نرم افزار و سخت افزار سیستم های کنترل تردد و حضور و غیاب به شرکتها و سازمانها و بانک ها و موسسات مالی و اعتباری بوده است. هدف اولیه ما ارائه سامانه های کنترل تردد و حضور و غیاب و و در بعد گسترده تر، ارائه راه حل های جامع کنترل تردد در سیستم های امنیتی و پیچیده با استفاده از فن آوری اطلاعات برای سازمانها و شرکت های مخاطب است.

با بهره گیری از نیروهای خبره و سیاستگذاری پویا، سپید سیستم همواره تلاش نموده به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه امنیت و بایومتریک در فن آوری اطلاعات شناخته شود. صدها سازمان و شرکت و بانک که سپید سیستم را به این منظور انتخاب نموده اند، موید موفقیت ما در این امر است و ده ها نفر از متخصصین کشور که سپید سیستم را به عنوان محل کار خود انتخاب نموده اند، تضمین ما برای حرکت به سمت آینده ای روشن برای مشتریان و همکاران ما است.

شرکت سپید سیستم در حال حاضر شریک تجاری شرکت Suprema کره جنوبی در زمینه سیستم های حضور و  غیاب و کنترل تردد و اسکنر های اثرانگشت می باشد و محصولات کنترل تردد و حضور و غیاب را ارائه می نماید .

شرکت Gantner  اتریش که از پیشروان صنعت RFID ، سیستم های کنترل تردد و راه حل های جامع کنترل تردد در دنیا می باشد، از بهترین شرکای تجاری این شرکت می باشد. در کنار تمامی افتخارات، اخذ نمایندگی انحصاری اسکنر های شرکت Dermalog  آلمان در کشور ایران، برگ زرینی دیگر به مجموعه فعالیت های سازنده این شرکت اضافه نموده است.

راهکاری به پشتوانه تجربه و تخصص

متخصصین باتجربه راهگشای شما خواهند بود...

واحدهای تخصصی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، همراه شما در پیشبرد اهدافتان

برخی خدمات سخت‌افزاری سپید سیستم

خدمات مرتبط با واردات و ارائه سخت افزارهای امنیتی و کنترلی

  • ارائه سخت افزارهای حضور و غیاب و کنترل تردد
  • ارائه کامپیوترهای همراه حرف‌ای
  • ارائه کننده سخت افزارهای اسکنر اثر انگشت

برخی خدمات نرم‌افزاری سپید سیستم

خدمات مرتبط با طراحی و ارائه نرم افزارهای امنیتی و کنترلی

  • نرم‌افزار صندوق امانات
  • نرم‌افزار کنترل تردد
  • نرم‌افزار کنترل پارکینگ
بالا